Hemen Yaz
Hemen Ara

Öğrenci Yorumları

Güldem Baykam
Güldem Baykam
Google Yorumu

Hem konuşma pratikleri hem çeşitli yazma çalışmaları her bakımdan baya memnun etti

Zehra Demet Atik
Zehra Demet Atik
Google Yorumu

İngilizceyi sevmemde ve geliştirmemde çok katkısı oldu. Kaliteli eğitim, ögretim kadrosu,ilgili , anlayışlı , sıcakkanlı ve güleryüzlü hocalarıyla ve çalışanlarıyla çok başarılı bir dil kursu. Hocalarıma ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Sacid Balacan
Sacid Balacan
Google Yorumu

Kaliteli eğitim almak istiyorsanız bence burayı tercih edin kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Nihat Koç
Nihat Koç
Google Yorumu

Bugünlere gelene kadar böylesine kaliteli bir eğitim ile bir araya gelmemiştim. Çok memnun kaldım.

Ali Taşcıoğlu
Ali Taşcıoğlu
Google Yorumu

Denizli de bulunan ingilizce kursları arasında en iyisi diyebilirim. Hocalar eğitim konusunda cok kaliteli ve sınıf mevcutlarının da az olması öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca dersten sonra yabancı öğrencilerle birebir pratik yapma olanağı mevcut. Derste anlaşılmayan ve giremediginiz dersleri daha sonra birebir telafi alma hakkinız var. Tavsiye ederim :)

Fahrettin Beyazıt Tokat
Fahrettin Beyazıt Tokat
Google Yorumu

Hazırlık atlama kursu için tavsiye üzerine buraya geldim. Samimiyet ve kalite hat safhada. Hocaların hepsi çok iyi ve her öğrenciyle ders dışında da birebir ilgileniyorlar. 3 haftada yoğun bir programla hazırlığı atladım daha doğrusu geçmemi sağladılar. Gerçekten bütün iyi yorumları hak eden bir kurum herkese tavsiye edebilirim asla pişman olacağınızı düşünmüyorum kurs bitti ama burası denizlide ki ikinci ailem oldu her geldiğimde mutlaka uğrarım.

Seher Aksu
Seher Aksu
Google Yorumu

Normalde her şey için yorum yapmam ama burda aldığım güzel bir eğitim buraya güzel bir yorum bırakmamı teşvik etti.Çamlık şubesi C1 sınıfındaydım ve benim için çok keyifli dolu dolu geçen bir kurs oldu. So we had such a great time with teacher Élyseé and classmates that the teacher helped us a lot to improve our writing listening and especially speaking English skills. Talking to a foreign teacher in English is really effective in improving this language.Time has gone really well and fast. Thank you for being a best teacher. You inspired in me a love for learning and made me feel like I could ask you anything. So i feel so lucky to have been put into your class. Thx American Culture and thank you Élyseé teacher truly and sincerely.