YDS

Türkiye çapında 200’den fazla şubesiyle Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Genel İngilizce eğitimindeki başarısını İngilizce sınav gruplarında da sürdürmeyi ve YDS, YÖKDİL ile TIPDİL kurslarıyla da tüm Türkiye’de öncü bir kurum olmayı başarmıştır. Denizli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, tüm Amerikan Kültür şubelerinde olduğu gibi en iyi hizmeti sunmadaki kararlılığını Denizli’nin en güçlü sınav eğitmen kadrosunu kurarak da göstermiştir. Bu sayede, Denizli’de faaliyetlerine başladığı günden beri yüzlerce öğrencisine her sınav türünde üstün başarı kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.

YDS Hakkında Genel Bilgiler

YDS sınavı ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve çoktan seçmeli sorulardan oluşan bir sınavdır. 2018 eğitim-öğretim yılı itibari ile yılda 3 kez yapılmaya başlanmış olup önümüzdeki yıllarda bu sayının 4’e çıkarılması beklenmektedir. Bunun yanı sıra yılda 8 ila 10 arasında değişmekte olan sayılarda elektronik ortamda gerçekleştirilen e-YDS de bu sayıya eklenince adayların sınava yıl boyunca diledikleri zaman girilebildiği söylenebilir. Genellikle yüksek lisans yapmak, kamu kuruluşlarında dil yeterliliği isteyen pozisyonlarda çalışmak ya da çalıştığı kurumdan dil tazminatı almak isteyen adayların başvurduğu sınav, aynı zamanda birçok üniversitede hazırlık atlama için de kullanılabilir. 23 dilde yapılmakta olan YDS, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Rusça haricindeki dillerde girmek isteyen adaylara yılda bir defaya mahsus hak tanır. Ağırlıklı olarak İngilizce gerçekleştirilen YDS’ye girmeyi hedefleyen öğrencilerin çalışmalarını bu bilgiler ışığında düzenlemeleri gerekmektedir.

Denizli YDS Kursu Hakkında Bilgiler

Öğrenciler, sınav başarılarının garanti altına alınabilmesi için hedefledikleri sınav grubuna uygun ücretsiz seviye tespit sınavına alınarak sahip oldukları güncel İngilizce bilgileri test edilir. Bu sınav sonucunda, kurs grubunda yer almak için eksikleri olduğu tespit edilen öğrencilere hızlı bir şekilde takviye dersler uygulanarak kurs grubu içerisindeki derslerden en yüksek verimi alması sağlanır. YDS kurs grubuna katılan öğrencilere, YDS'de başarının anahtarı olan kelime bilgisi, İngilizce dil bilgisi, okuduğunu anlama ve soru çözme teknikleri olmak üzere 4 ana dalda yoğun eğitim verilir. Bu derslerde ÖSYM’nin soru sorma, çeldirici ve doğru cevap verme tarzı özellikle çıkmış sorular üzerinden öğrencilerin genel olarak zorlandığı paragraf sorularını da içeren tüm soru tipleri incelenerek ve teknikleri işlenerek öğrencilere aşılanır. YDS kursundaki tüm bu yoğun çalışma programı planlı denemeler ve online eğitim desteğiyle birlikte pekiştirilir ve tüm öğrencilerin başarısı garanti altına alınır.

Denizli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu sizleri de bu başarının bir parçası olmaya davet ediyor. Siz de Çınar ve Çamlık’taki şubelerimize uğrayarak alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilir, kendinize en uygun programa dahil olarak hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

ÇINAR (MERKEZ)
ÇAMLIK (ŞUBE)