Genel İngilizce

Denizli’de İngilizce kursu denince Türkiye’de olduğu gibi akla ilk gelen marka Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Denizli Temsilciliği’dir. Avrupa Konseyinden onaylı (2012.R006 Kodu ile) ve en kaliteli İngilizce kursu olarak Tüketici Kalite Ödülleri’ne layık görülen Denizli’deki tek İngilizce kursu olma özelliğini hala sürdürmektedir. 2015 yılında yapılan uluslararası Dünya Kalite Zirvesi’nde Dünyanın En Kaliteli Eğitim Kurumu Ödülü’ne layık görülmüştür. Bu kalitenin arkasında yatan bilgi birikimini her yıl 100.000’den fazla öğrenciye aktaran Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak genel İngilizce eğitiminde 2012.R006 kodu ile Avrupa Konseyi’nden akredite edilen Avrupa Dil Portfolyosu’nu kullanmaktayız ve Avrupa konseyinden akredite edilmiş tek dil kursu olma özelliğimizi yıllardır korumaktayız. Eğitimlerimizi Avrupa Dil Portfolyosu’nda bulunan kriterlerimiz çerçevesinde %100 öğrenme garantisi kapsamında uyguluyoruz. “İngilizce kursunda %100 öğrenme garantisi olur mu?” gibi sorulara sürekli maruz kaldığımız için yazılı olarak yaptığımız sözleşmemizde de bu garantiyi imza ile güvence altına alıp, kayıt esnasında öğrencilerimize haklarının yazdığı bir sözleşmeyi vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına göre İngilizce A1 – A2 – B1 – B2 – C1 ve C2 olmak üzere toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. A1 en düşük C2 ise en yüksek seviyeyi nitelemektedir. Öğrencilerimiz her seviyede ilgili seviye kapsamında öğrenmeleri gereken kriterleri henüz eğitim başlamadan bildikleri için, seviyenin sonuna geldiklerinde gerçek anlamda dünya standartlarında hangi seviyede olduklarını, ne kadar İngilizce öğrenip öğrenmediklerini doğrudan belirleyebiliyorlar. Öğrenciler geldikleri düzeyleri üç ana başlık altında değerlendiriyorlar. Bunlardan birincisi anlama, ikincisi konuşma ve üçüncüsü yazma olarak karşımıza çıkıyor. Anlama ana başlığı dinlediğini anlama ve okuduğunu anlama, Konuşma ana başlığı ise karşılıklı konuşma ve üretimsel konuşma olarak iki alt başlık altında değerlendiriliyor. Diğer bir deyişle Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitim alan bir kişi en kaliteli İngilizce eğitimine ulaşabilmek için hem konuşma hem anlama hem de yazma konusunda Avrupa Konseyi’nin belirlemiş olduğu çerçevede %100 öğrenme garantisi kapsamında eğitimlerini tamamlıyor. Bu sayede ülkemizde sıkça karşılaştığımız “anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesi Denizli Amerikan Kültür ile tarih oluyor.

 

İngilizce bilgisi gerçek hayatta sınavlardaki gibi boşluk doldurmadan ibaret olmadığı için eğitimlerimizde İletişim kurma becerilerini ön planda tutarak konuşma odaklı eğitimi kendimize kılavuz olarak belirledik. Teknolojiyi göz ardı etmeyerek kare kodlu kitaplarımız, benzersiz eğitim materyallerimiz, eğitimlerimizin devamında öğrenilen İngilizce konularının unutulmaması ve yeni konuların öğrenilebilmesi için 5 Yıllık Online İngilizce Destek Paketimiz ve İngilizce öğrenmenin en temel yapı taşı olan kelime öğrenme hızını teknoloji sayesinde en üst noktaya çıkaran 9 Aylık Kelime Öğrenme Paketi gibi enstrümanlarımızla İngilizce öğrenmeyi sıkıcı bir uğraş olmaktan çıkarıp aksine zevk alınan bir eylem haline getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.


Denizli’de İngilizce eğitimi konusunda kendimize çok güveniyoruz, tüm bu yukarıda yazılanları gelip yerinde görebilmeniz için kursumuza kayıt yaptırdıktan sonra kendi içimizde kurmuş olduğumuz tüketici kalite ve memnuniyet hizmeti kapsamında ilk 16 ders saati içerisinde öğrencilerimizin hiç bir mazeret belirtmeksizin kayıt iptal etmelerine olanak tanıyoruz. Siz de İngilizce eğitiminize yön vermeden önce güler yüzlü eğitim danışmanlarımızdan kursumuzla alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz Çınar’da bulunan şubemize veya Pamukkale Üniversitesi yerleşkesi civarında bulunan Çamlık şubemize gelip aklınıza takılan tüm sorulara kahvenizi yudumlarken cevap bulabilir, kurslarımızı gezebilir, İngilizce eğitiminize doğru yerde, doğru kadroyla ve doğru fiyatla yön verebilirsiniz.

ÇINAR (MERKEZ)
ÇAMLIK (ŞUBE)